Dünya'nın ilk Mobilya Tasarım Programı üreticisi olan İnfowood Technologies firmasına ait 1992 programlarının Türkiye ve Ortadoğu resmi distribütörü Proself Bilgi-İşlem'in web sitesine hoşgeldiniz !!!
infowood 1992 v.7 güncelle banner

İnfowood 1992 versiyon-7

Versiyon güncelleme ücreti: 2500,00 TL


Bu bölüm sadece İnfowood 1992 v.7 kullananlar için geçerlidir ve kullanıcılarımız isterlerse sadece güncelleme farkını ödeyerek programlarını bir üst versiyon olan İnfowood 1992 v.9 full 'a yükseltebilirler.Ürün Açıklaması:

Güncelleme, alt versiyon 1992 v.7 kullanıcıları için geçerlidir. Bu kullanıcılar, kullandıkları versiyonu iade edip bir üst versiyon olan 1992 v.9'a yükseltmek isterlerse sadece 2500,00 TL ödeyecekler. Yani biz sahip oldukları mevcut programlarını 1000,00 TL olarak geri alacağız ve yerine 1992 v.9 full verip üzerine sadece 2500,00 TL fark alacağız.


Güncelleme içeriği :

  • Kurulum için gereken materyaller (CD ve güvenlik anahtarı)
  • Servis desteği
  • Eğitim desteği
  • "www.proself.com.tr" için kullanıcı ve şifre bilgilerini girerek tüm hizmetlerden faydalanabilme desteği.

Güncellenen programı istediğiniz herhangi bir bilgisayarda, ister güvenlik anahtarı ile, isterse seri no ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer anahtar ile çalışan programa sahipseniz istediğiniz kadar bilgisayara kurabilir, kurduğunuz bilgisayara güvenlik anahtarını takıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Örneğin hem işyerinizde hem evinizde program kullanmak istiyorsanız, önce her iki bilgisayara da bir sefere mahsus programın kurulumunu yapınız, sonra anahtarı takıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede 2 ya da daha fazla program almaktan kurtulmuş olursunuz.
Aynı anda sadece 1 PC 'de kullanılabilir ve maximum kullanım süresi ömür boyu 'dur.

copyright proself 2003