Dünya'nın ilk Mobilya Tasarım Programı üreticisi olan İnfowood Technologies firmasına ait 1992 programlarının Türkiye ve Ortadoğu resmi distribütörü Proself Bilgi-İşlem'in web sitesine hoşgeldiniz !!!
infowood 1992 v.7 katalog banner

1992 versiyon-7, infowood 7.2

Son kullanıcı satış ücreti : 500,00 TL


2014 kataloğu hakkında :

2014 kataloğu, 1992 v.7 kullananlar için hazırlanmış olan ve güncel renk ve kartelaların olduğu son renk kataloğudur. Bu kataloğun en belirgin özelliği sadece mutfak kütüphanesinde değil, diğer tüm kütüphanelerde de kullanılabilir olmasıdır. Yani mutfak çizimi yaparken kullandığınız kapak, cam kapak, çekmece vs. renklerini diğer tüm kataloglarda da uygulayabilirsiniz. Örneğin büyük bir projede hem mutfak, hem banyo, hem raydolap, hem de oturma odası çalışacaksınız ve tüm kapak modelleri birbirinin aynı olacak. Bu katalog ile tüm dolaplara aynı kapak modelini rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bu kataloğumuzda BAYTEK-BAYLAR firmasına ait tüm kapak modellerini bulabilirsiniz. Ayrıca Akrilik kapaklar, High Gloss kapaklar, Membran kapaklar, Boy kulp ve Gömme kulplu kapaklar, Alüminyum çerçeveli kapaklar, Panel kapaklar ve Şerit kapaklar da bu katalogda sizlerin hizmetine sunulmuştur. Yan panel, taç, baza gibi yüzeylerde de yine BAYTEK-BAYLAR firmasının tüm ahşap ve düz renklerini ve diğer firmalara ait 500'e yakın kartela rengini de bu katalogda bulabilirsiniz. Normalde bu katalogda toplam 750-800 civarı ahşap ve düz renklerden oluşan tedarikçi kartelaları mevcuttur fakat ilk olarak animasyonda hepsini göremezsiniz.

500'e yakın kartela rengi "Pictures" klasörünün içindeki "Yan panel" klasöründe yer almaktadır. Buradaki renkleri programa nasıl ekleyeceğiniz metin dosyasında anlatılmaktadır. Diğer taraftan duvar, fayans, kumaş vb. renkler de yenilenmiştir. Duvar fayansı renklerini de "pictures" klasörünün içindeki "Duvar fayansı" klasöründen alabilirsiniz. Bu renklerin programa eklenmemesinin nedeni sayılarının çok fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Bu durumda firmalar yan panel ve fayansları programa eklerken sadece gerekli olanları ekleyecekler.


2014 kataloğu detaylar

* Animasyonda iken boy veya gömme kulp modellerinden bir tanesini seçin, sonra alt kapakların olduğu butonu tıklayın ve listelenen kapaklardan istediğinizi seçin, böylece seçtiğiniz kapak boy kulp ya da gömme kulp olarak döşenecektir.
* Animasyonda iken akrilik kapaklardan beyaz rengi seçin, sonra herhangi bir kapak modelinin üzerinde çift tıklayın ve "color/material modification" seçeneğini işaretleyin. Açılan pencerede önce ok işaretini bir kez tıklayın, sonra sağdaki büyük daireyi çift tıklayın ve açılan penceredeki renklerden istediğinizi seçin. Kapaklar seçtiğiniz renge dönüşecektir.
copyright proself 2003