Dünya'nın ilk Mobilya Tasarım Programı üreticisi olan İnfowood Technologies firmasına ait 1992 programlarının Türkiye ve Ortadoğu resmi distribütörü Proself Bilgi-İşlem'in web sitesine hoşgeldiniz !!!
infowood bayiler banner

İnfowood Bayilik

Maalesef herkese bayilik vermiyoruz...

Peki Neden ?


Türkiye genelinde yetki verilmiş herhangi bir bayimiz, şubemiz, yetkili satıcımız, satış temsilcimiz bulunmamaktadır. Satış ve teknik destek alanlarında uzun yıllardır yaptığımız gözlemler ve çalışmalarımız sonucu deneyimsiz bayilerin ve yetersiz personellerinin programlarımıza ve kullanıcılarımıza zarar verdiklerini çok iyi kavramış olduk. Bunun için tüm gayretimizi kendi içimizde yetiştirdiğimiz ekibimize harcadık ve profesyonelliği tam anlamıyla uygulamaya karar verdik.


!!! kısaca dersimize iyi çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz...
bayilerimiz

İlk olarak yeni çıkardığımız İnfowood 1992 v.9 içerisine destek butonu entegre ettik.


Bu butona basarak destek ekibimize çalışma saatleri içerisinde anında ulaşabilir, sorularınızı ve sorunlarınızı hiçbir zahmete katlanmadan sadece bir mikrofon yardımıyla bize bildirebilir ve gerekli yardımı uzman desteği ile saniyeler içerisinde alabilirsiniz. Böylece hem telefon masraflarından kurtulmuş olur, hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

infowood bayiler katalog

İkinci olarak web sitemize, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yeni uygulamalar ekledik.


Örneğin "1992 OpenHome v.9" programına ait kullanım kitapçığını giriş yaparak sitemizden indirebilir, yazdırabilir veya ihtiyaç duydukça buradan programın kurulum ve kullanımına ait her türlü açıklamalayı görsel bir şekilde dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Ayrıca programı kullanırken takıldığınız yerde klavyeden f1 tuşuna bastığınızda o bölüme ait yardım menüsü açılacaktır.


Üçüncü olarak programın kullanımıyla ilgili bölüm bölüm eğitim videoları hazırladık.


Bunun için sitemiz üzerinden üye girişi yaparak programın A'dan Z'ye kullanımına ait tüm eğitim videolarını indirebilir veya izleyebilirsiniz. Bunun için sadece internet bağlantısına sahip olmanız yeterlidir.


Dördüncü olarak hiç program kullanmadan proje hazırlamanızı sağladık.


"1992 web edition" sürümünü kiralayan kullanıcılar, artık siz de proje hazırlamak için binbir türlü zahmete katlanmayacaksınız. Eğer hiç program kullanmayı bilmiyorsanız bile projeler sizin istediğiniz gibi hazırlanacak, maliyetlendirilecek ve kesim analizleri yapılacak. Kısaca programı kiraladığınızda, isterseniz size bir de profesyonel tasarımcı vereceğiz ve siz her istediğinizi hiç mouseye bile dokunmadan, sadece komut vererek yaptırabileceksiniz. Üstelik tüm bunlar olurken, tüm olan biteni kendi bilgisayar ekranınızdan izliyor olacaksınız.

Yakın zamanda üzerinde çalıştığımız yeni uygulamaları devreye sokarak sizlere daha da yakın olmayı arzuluyoruz.
copyright proself 2003