Dünya'nın ilk Mobilya Tasarım Programı üreticisi olan İnfowood Technologies firmasına ait 1992 programlarının Türkiye ve Ortadoğu resmi distribütörü Proself Bilgi-İşlem'in web sitesine hoşgeldiniz !!!
 • infowood bilgilendirme
 • infowood bilgilendirme-01
 • infowood bilgilendirme-02
 • infowood bilgilendirme-03
 • infowood bilgilendirme-04
 • infowood bilgilendirme-05
 • infowood bilgilendirme-06
 • infowood bilgilendirme-07

İnfowood tavsiyeler...

 • PROSELF BİLGİ - İŞLEM

  Türkiye'de faaliyet gösteren herhangi bir bayimiz, yetkili satıcımız, satış temsilcimiz yoktur. Tüm işlemleriniz için iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 • PROSELF BİLGİ - İŞLEM

  Bir programın kütüphanesinin zenginliğinden çok, kullanacak olan firmanın istediklerini bulabilmesi çok önemlidir, ayrıca yüzlerce dolap modülü olması da çok sevimsiz bir tablo oluşturabilir. 1992 v.9 ile hazır modüllerin kimyası ile oynayabilir, sadece 1 modül üzerinden yüzlerce farklı tasarım yapabilir ve sürekli kullandığınız tasarımlarınızdan tamamen kendinize ait bir kütüphane oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kadar resim veya model ekleyebilir veya programla birlikte gelen kullanmadığınız resim, fayans-kapak-kapı vb. modelleri silebilirsiniz.

 • PROSELF BİLGİ - İŞLEM

  Bir tasarım programını sadece resimlerine bakarak almak doğru bir davranış değildir, bu şekilde program satın alarak son derece pişman olduğunu söyleyen yüzlerce firma bulunmaktadır. Halbuki o resimlerin hazırlanması, renderlanması ve bunların gözle görülür olması çok önemlidir. Üst menüdeki videolar bölümünde 1992 v.9 ile ilgili tüm sorulara cevap verecek açıklayıcı videolarımız bulunmaktadır. Videoların sadece başını izlemek veya hızlı hızlı geçiştirmek bir programı tanıyabilmeniz için size önbilgi vermez, aksine yanlış kararlar almanıza yol açabilir. Bu yüzden videoları sonuna kadar izlemenizi öneririz.

 • PROSELF BİLGİ - İŞLEM

  Her program hakkındaki en iyi yorumu o programı kullananlar yapar. Kullanıcılarımız isterlerse yorumlarını burada paylaşabilirler. Ayrıca ziyaretçilerimiz referanslar bölümünde kullanıcılarımızın listesini bulabilirler. Eğer bir program satın alacaksanız, o programla ilgili en doğru bilgileri rakip program satıcılarından değil, o programı kullananlardan öğrenebilirsiniz.

 • PROSELF BİLGİ - İŞLEM

  Türkiye'de yerli bir yazılım yoktur, yerli olduğunu söyleyerek kullanıcının zekasıyla alay eden satıcı firmalar vardır. İntellicad programını satın alarak veya o programın bayiliğini yaparak içerisinde kütüphane oluşturma bilgisine sahip olan firmalar yazılım yapmış sayılmazlar, sadece kullandıkları programın kendilerine sunduğu imkanlardan sonuna kadar faydalanabilen iyi kullanıcı özelliği taşırlar ve programın içerisinde oluşturdukları kendi kütüphanelerini satabilirler. İntellicad programının lisansını sadece intellicad verebilir ve size saydıkları özelliklerin hepsi bu programın özellikleridir. intellicad.org adresinden programın orjinaline ulaşabilirsiniz.

 • PROSELF BİLGİ - İŞLEM

  Türkiye'de İnfowood hariç hiçbir firmanın render motoru yoktur, dolayısıyla sitelerinde yayınladıkları resimler kendilerine ait değildir. Bu resimler V-Ray veya Pov-Ray gibi render motorları tarafından alınmış resimlerdir. Biz de V-Ray + Pov-Ray + LuxRender vb. firmalarla anlaşma yaparak, bu render motorlarını 1992 v.10 içerisine entegre ediyoruz ve siz 1992 v.9 'un kendi çıktılarını yetersiz bulduğunuz anda istediğiniz render motorunu tercih ederek 1992 v.10 ile kullanma şansını yakalayabileceksiniz..

 • PROSELF BİLGİ - İŞLEM

  Eğer yeni bir program satın alacaksanız, o programın üreticisinin olmasına ve bu üreticinin kendisine ait bir web sitesinin bulunmasına, ayrıca programı satın alacağınız firmanın yetkili bayi olmasına ve üreticinin bu bayiye kendi internet sitesinde "yetliki bayimiz" adı altında yer vermiş olmasına da dikkat ediniz.

 • PROSELF BİLGİ - İŞLEM

  Bir programın lisansını satıcı firma kendi başına veremez. Lisans sahibi yalnızca o programı üreten firmadır ve üretici firma size lisans bilgilerini ve şifrelerini kendi mail adresinden gönderir. Eğer mağdur olmak istemiyorsanız sayfanın altındaki Lisans linkini tıklayınız.

 • PROSELF BİLGİ - İŞLEM

  Yeni bir program almadan önce, o programın kaldırabileceği bilgisayar özelliklerini de sorunuz. Aksi taktirde programı aldıktan sonra ayrıca 2000-3000 usd civarında yeni bir bilgisayar daha almak zorunda kalabilirsiniz.

 • PROSELF BİLGİ - İŞLEM

  Türkiye'de faaliyet gösteren rakip program satıcılarının 1992 programlarına yönelik son zamanlarda artan mesnetsiz ifadeleri üzerine, kendimizi korumak ve kullanıcılarımıza veya yeni bir program satın alacak firmalara yol gösterecek önemli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

copyright proself 2003