Dünya'nın ilk Mobilya Tasarım Programı üreticisi olan İnfowood Technologies firmasına ait 1992 programlarının Türkiye ve Ortadoğu resmi distribütörü Proself Bilgi-İşlem'in web sitesine hoşgeldiniz !!!
infowood teknik destek banner

Teknik Destek

İnfowood

İnfowood 64-bit sorunu

Bu sorun sadece 2004 yılında çıkardığımız 1992 Versiyon-7 programlarında yaşanmaktadır. Bunun sebebi ise o yıllarda sadece windows-xp kullanılıyordu ve kurulum cd'leri xp'de çalışacak şekilde hazırlanmıştı. Dolayısıyla o yıllarda program alan firmalar haliyle windows 7,windows 8 ve windows 10 kurulu bir bilgisayara 1992 v7 kurulum cd'si ile kurulum yapamazlar.

Peki bu firmalar şimdi ne yapabilirler ?
* İsterlerse üst versiyonlara yükseltme yaparak programlarını güncelleyebilirler.
* İsterlerse kullandıkları 1992 v7,2'nin bir üst sürümü olan 1992 v.7,3 'e yükseltebilirler
* Bu iki seçeneği de istemezlerse, şu anki tüm windowslarda çalışacak şekilde ücretsiz yeni bir kurulum cd'si isteyebilirler.
Tarayıcı sorunları

Bizim sitemizde veya diğer internet sitelerinde gezinirken, bazı uygulamaların sizin bilgisayarınızda çalışmadığını, ya da açmak istediğiniz veya görmek istediğiniz bölümlerin açılmadığını görebilirsiniz ve bu size bir sorunmuş gibi gelebilir. Bunun sebebi tarayıcıların sürekli olarak kendilerini güncellemeleri ve tasarımcıların web sayfalarında en son teknolojileri kullanmalarından kaynaklanmaktadır. Eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız size çözüm olarak tarayıcınızı son versiyonuna yükseltmenizi öneriyoruz.

Aşağıdaki tarayıcı listesinden kullandığınız tarayıcının ücretsiz son versiyonunu yükleyebilirsiniz...


chrome icon explorer icon firefox icon

copyright proself 2003