Dünya'nın ilk Mobilya Tasarım Programı üreticisi olan İnfowood Technologies firmasına ait 1992 programlarının Türkiye ve Ortadoğu resmi distribütörü Proself Bilgi-İşlem'in web sitesine hoşgeldiniz !!!

İnfowood yüklemeler

Yeni bir program satın aldığınızda veya kiraladığınızda size sadece programı çalıştırabilmeniz için gereken güvenlik anahtarı gönderilir, bunun haricinde kurulum, eğitim ve diğer dosyalar için CD benzeri herhangi bir materyal gönderilmez. Kullanıcılarımız ise eski versiyonu için katalog satın aldığında veya versiyon yükselttiğinde dangılı olduğu için güncel programı hemen kullanmaya başlayabilir. Çünkü gerekli olan tüm dosyalar üye girişi yapılarak buradan indirilmektedir. Bunun sebeplari aşağıda sıralanmıştır ve kullanıcılarımız bu yeni teknolojiden gayet memnun olduklarını her seferinde dile getirmektedirler.


  • İnfowood 1992 v.9 sürekli güncellenmektedir ve sürüm güncellemeleri için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Yani yeni çıkan kapak, seramik, panel, parke, tezgah vb. modeller anında programa eklenir ve kullanıcılarımız buradan indirip hemen kurabilir. Dolayısıyla her güncelleme için yeni bir CD oluşturup göndermek yerine üye girişi yaparak buradan indirebilmek için,
    bilgilendirme : Sürüm güncellemeleri versiyon güncellemesi anlamına gelmemektedir ve aynı program üzerine yapılan eklemeleri ifade eder. Yani v.9 - 9,1 - 9,2 - 9,3 olarak devam eder. Yeni bir sürüm kullanıcılarımızın isteklerinin toparlanıp programa eklenmesi şeklinde de algılanabilir. Güncellemelerin sıklığı kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda kısa veya uzun aralıklarla olabilir.

  • Cd vb. materyaller hassas yüzeylere sahip oldukları için kırılma, çizilme, okumama vb. problemlerden kurtulmak için,

  • Dünya'nın neresinde olursanız olun dangıl yanınızda olduğu sürece programı indirip hemen kullanabilmek için,

  • Yeni çıkan birçok teknolojide optik okuyucu vb. donanımlar bulunmadığı için,

  • Her firmanın kendisine özel maliyet, ölçü veya imalat yöntemleri olmasından ötürü,
    bilgilendirme : yeni bir program satın alan firmanın kurulumdan sonra istediği tüm ölçüler ve hesaplar ayarlanır. Tüm ayarlamalardan sonra o firma için kendi bilgisayarında yeni bir kurulum paketi hazırlanır ve bu firma istediği zaman programı silip yeniden yükleyebilir, format atabilir veya farklı bir bilgisayara daha kurabilir. Çünkü artık yapılacak her yeni kurulum, firmanın kendi ayarları ile kurulacaktır.

  • CD 'leri muhafaza etme, kaybetme, çaldırma vb. sorunlardan sizi kurtarmak için

Örnekler daha da çoğaltılabilir fakat genel olarak kendi katı kurallarımızın değil, kullanıcılarımızın kuralları doğrultusunda sistemler geliştiriyoruz.


İnfowood programlarının çalışma sistemi

Programlarımızda kullanılan dangıl, yani güvenlik anahtarı aynı zamanda lisans yerine de geçer ve her kullanıcıya sadece 1 adet verilir. Programı kurduktan sonra dangılı usb girişine takarsınız ve program açılır. Her firmanın dangıl kodu farklıdır ve her dangılın kendi kurulum paketi vardır. Diyelim ki başka bir kullanıcının şifresi ile giriş yaparak kurulum dosyalarını indirdiniz ve kurdunuz, bu durumda programın açılabilmesi için sadece indirilen kurulum paketinin çalıştırabileceği dangılın takılı olması gerekmektedir. İndirilen dosyaların başkalarıyla paylaşıldığı tespit edildiğinde kullanıcının lisansı iptal edilir ve hakkında yasal işlem başlatılır. Aynı zamanda hangi üyenin hangi sıklıkla dosya indirdiğinin takibi de yapılmaktadır.

Bu yüzden üyelik şifrelerinizi başkalarıyla paylaşmamanızı ve gerekli olmadıkça dosya indirmemenizi tavsiye ederiz.


copyright proself 2003