Dünya'nın ilk Mobilya Tasarım Programı üreticisi olan İnfowood Technologies firmasına ait 1992 programlarının Türkiye ve Ortadoğu resmi distribütörü Proself Bilgi-İşlem'in web sitesine hoşgeldiniz !!!

1992 program seçenekleri

İnfowood 1992 Mobilya tasarım programları pazarlama seçenekleri şartlar ne olursa olsun her kullanıcıyı kapsayacak şekilde esnetilmiştir. Sitemizi inceleyen yeni bir ziyaretçi ilk bakışta hangi programı alacağına karar vermekte zorlanabilir, bu karışıklığı ortadan kaldırmak için seçeneklerimizi kısaca açıklayalım.İnfowood kirala

* Birinci seçenekte yeni bir program satın almayı düşünenler için kiralama opsiyonları mevcuttur ve kullanıcıya aşağıdaki imkanlar sağlanır ;

  • Kiralama ücreti yıllık 500,00 TL + depozito ücreti 250,00 TL'dir. Depozito ücreti sadece bir sefer alınır ve kiralama süresi bittiği zaman kullanıcıya iade edilir.
  • Kullanıcıya şu anki son versiyon olan 1992 v.9 full gönderilir.
  • Yıl boyunca her türlü hizmetten ücretsiz faydalanır.
  • Kiralama süresi içerisinde istediği zaman satın alma yoluna gidebilir, ödediği kiralama ücreti satış fiyatından düşülür.

  • ayrıntılı bilgi almak için yukarıdaki kiralama butonunu tıklayınız.


İnfowood satın al

* İkinci seçenekte yine yeni bir program satın almayı düşünenler için satın alma opsiyonları mevcuttur ve kullanıcıya aşağıdaki imkanlar sağlanır

  • 1992 v.7 full satış fiyatı 1250,00 TL'dir. Biz bu programı 2004 yılında çıkardık fakat hala birçok firma tarafından beğenilen ve kullanılan bir program. Eğer ki satın almak istediğiniz program "3 boyutlu basit çizimler yapsın, firesiz kesim olmasa da olur, seramik döşeme sistemi hiç kullanmadığım bir uygulama veya raydolap çiziminde çok fazla detaya gerek yok, standart kalıplar olsun yeter" diyorsanız bu program tam da size göre.
  • 1992 v.9 full satış fiyatı 2750,00 TL'dir. Şu anki kullanılan güncel versiyon ve diğer rakiplerine açık ara fark atan bir program. Sitemizdeki tüm tanıtım ve eğitim videolarında bu versiyon kullanılmaktadır.
  • 1992 v.9 standart satış fiyatı 1750,00 TL 'dir. Program içeriğinden "Raydolap tasarımı, seramik döşeme editörü ve firesiz kesim programı" çıkarılarak bu özelliklere ihtiyaç duymayan kullanıcılar için hazırlanmıştır. Kullanıcı dilediği zaman fiyat farkı olan 1000,00 TL'yi ödeyerek 1992 v.9 full sürümüne yükseltebilir.
  • 1992 Cut-it firesiz kesim programı ücretli satılan bir program değildir, 1992 v.9 full ile birlikte gelir.

  • ayrıntılı bilgi almak için yukarıdaki satın-alma butonunu tıklayınız.* Üçüncü seçenek 1992 v.7 veya daha alt versiyonları kullananlar için 1992 v.9'a yükseltme seçeneğidir.

* Katalog seçeneği ise ben kullandığım versiyondan memnunum fakat sadece kapak-seramik-yan panel modelleri vs. katalog güncellemesi yapabilirim diyen kullanıcılarımız için geçerlidir.
copyright proself 2003