Dünya'nın ilk Mobilya Tasarım Programı üreticisi olan İnfowood Technologies firmasına ait 1992 programlarının Türkiye ve Ortadoğu resmi distribütörü Proself Bilgi-İşlem'in web sitesine hoşgeldiniz !!!
İnfowood 1992 v.9 mutfak tasarım programı banner

Mutfak Tasarım Programı

İnfowood 1992 versiyon-9

Yeni bir mutfağa sahip olmak isteyen müşterileriniz için kolay çözümler sunan 1992 v.9 'un Mutfak kütüphanesi ile en zor mutfaklar bile bir kaç dakika içerisinde dile gelir ve size zaman, kazanç ve itibar kazandırır.

* Zaman kazanmak için yapmanız gereken, herhangi bir müşterinize ölçü almak için gittiğinizde yanınıza sadece taşınabilir bir bilgisayar almak ve hemen 1992 v.9 Mobilya tasarım programını açıp istenilen mutfak tasarımını birkaç dakika içerisinde hazırlayıp, müşterinize sunmak.

* Kazanç sağlamak için yapmanız gereken, siz tasarım yaparken programın arka planda hazırlamış olduğu fiyat ve kesim listelerini kullanarak hem projelerin size maliyetini, hem de bir projede kullanılacak malzemeleri analiz ederek müşterinize en iyi teklifi vermektir. Ayrıca 1992 v.9, kullanılacak malzemeleri fire vermeden en iyi şekilde kullanarak sizi veya ekibinizi saatlerce hesap yapmaktan kurtararak zamandan da kazanç sağlamanıza yardımcı olacaktır.

* İtibar kazanmak için yapmanız gereken ise, müşterinizin her istediğine anında cevap verecek, saatlerce bekletmeyecek, zamanın son teknolojilerini kullanarak alabildiğine geniş bir ürün yelpazesi içeirisinde hayalleri gerçekleştirebilecek bir tasarım programına sahip olmaktır ve bu da sadece İnfowood 1992 versiyon-9 Mobilya tasarım programı ile mümkündür.


kullanıcısına her imkanı sağlayan bir Mutfak Tasarım Programı

Diyelim ki bir proje üzerinde çalışıyorsunuz ve elinizdeki ölçülere göre bir veya bir kaç tasarım hazırlayıp müşterinize sunmanız gerekiyor.
Şimdi önümüzdeki seçeneklere kısa kısa bir göz atalım;
* Öncelikle taşınmazların yerleştirilmesi
* Sonra ankastrelerin yerleştirilmesi
* Sonra sırasıyla boy + alt + üst dolapların yerleştirilmesi
* Renklendirme ve sunum
* Kesim ölçüleri ve kesim
* Son olarak da render


video hazırlanıyor...

copyright proself 2003